Се издава канцелариски простор во Центар Скопје дваесет соби 250m2 празен зголеми

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје дваесет соби 250m2 празен

11519

New product

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје дваесет соби 250m2 празен. Просторот се наоѓа на петти кат со лифт и два тоалета.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 250
Соби 20
Купатила 2
Балкон Не
Спрат 5
Лифт Да
Греење Централно греење
Клима уред Нема
Гаража Нема
Паркинг Дa

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје дваесет соби 250m2 празен

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје дваесет соби 250m2 празен

Се издава канцелариски простор во Центар Скопје дваесет соби 250m2 празен. Просторот се наоѓа на петти кат со лифт и два тоалета.

30 други понуди во истата категорија: