Се издава деловен простор во Карпош Скопје 300m2 наместен зголеми

Се издава деловен простор во Карпош Скопје 300m2 наместен

11526

New product

Се издава деловен простор во Карпош Скопје четири соби 300m2 наместен. Лоциран во близина на Министерство за економија, комплетно наместен со канцелариски мебел (бироа и лизгачки плакари).

Повеќе детали

Основни Карактеристики на деловен простор во Карпош 1 Скопје

Услуга Се издава
Имот Деловен Простор
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Карпош 1
Површина m2 300
Купатила 2

Повеќе информации за деловен простор во Карпош 1 Скопје

-

Населбата Карпош 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Карпош 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Карпош 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Карпош 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Карпош 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Карпош 1 со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен простор во Карпош Скопје 300m2 наместен

Се издава деловен простор во Карпош Скопје 300m2 наместен

Се издава деловен простор во Карпош Скопје четири соби 300m2 наместен. Лоциран во близина на Министерство за економија, комплетно наместен со канцелариски мебел (бироа и лизгачки плакари).

30 други понуди во истата категорија: