Се издава деловен простор во Центар Скопје 80m2 Дебар Маало зголеми

Се издава деловен простор во Центар Скопје 80m2 Дебар Маало

11637

New product

Се издава деловен простор во Центар Скопје 80m2. Просторот се наоѓа во Дебар Маало, на приземје со вкупно три простории и два тоалета.

Повеќе детали

350 €

Основни Карактеристики на деловен простор во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Имот Деловен Простор
Состојба Реновиран
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 80
Соби 3
Купатила 2
Спрат Приземје
Греење Сопствено парно

Повеќе информации за деловен простор во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен простор во Центар Скопје 80m2 Дебар Маало

Се издава деловен простор во Центар Скопје 80m2 Дебар Маало

Се издава деловен простор во Центар Скопје 80m2. Просторот се наоѓа во Дебар Маало, на приземје со вкупно три простории и два тоалета.

30 други понуди во истата категорија: