Се издава деловен простор во Центар Скопје 500m2 празен

11627

New product

Се издава деловен простор во Центар Скопје 500m2 празен. Просторот се наоѓа во деловна зграда на прв кат, едно ниво, два машки и и два женски тоалети.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на деловен простор во Центар Капиштец Скопје

Услуга Се издава
Имот Деловен Простор
Состојба Реновиран
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Капиштец
Површина m2 500
Купатила 4
Балкон Не
Спрат 1
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Клима уред Дa

Повеќе информации за деловен простор во Центар Капиштец Скопје

-

Населбата Центар Капиштец е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Капиштец има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Капиштец имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Капиштец е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Капиштец. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Капиштец со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен простор во Центар Скопје 500m2 празен

Се издава деловен простор во Центар Скопје 500m2 празен

Се издава деловен простор во Центар Скопје 500m2 празен. Просторот се наоѓа во деловна зграда на прв кат, едно ниво, два машки и и два женски тоалети.

30 други понуди во истата категорија: