Се издава деловен простор во Центар Скопје 28m2

11587

New product

Се издава деловен простор во Центар Скопје 28m2. Деловниот простор се наоѓа на ул.Ленинова над Кала кафе. Просторот се издава наместен.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на деловен простор во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Деловен Простор
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 28

Повеќе информации за деловен простор во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен простор во Центар Скопје 28m2

Се издава деловен простор во Центар Скопје 28m2

Се издава деловен простор во Центар Скопје 28m2. Деловниот простор се наоѓа на ул.Ленинова над Кала кафе. Просторот се издава наместен.

30 други понуди во истата категорија: