Се издава деловен простор во Центар Скопје 25m2 Дебар Маало

11647

New product

Се издава деловен простор во Центар Скопје 25m2. Просторот се наоѓа во Дебар Маало, на високо приземје, поделен на 17м2 долу и 8м2 галерија. Има еден тоалет, опремена, чајна кујна, инвертер клима.

Повеќе детали

200 €

Основни Карактеристики на деловен простор во Центар Дебар Маало Скопје

Услуга Се издава
Имот Деловен Простор
Состојба Реновиран
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Дебар Маало
Површина m2 25
Соби 2
Кујна чајна кујна
Купатила 1
Балкон Не
Спрат Високо приземје
Лифт Нема
Греење Греење на струја
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Нема

Повеќе информации за деловен простор во Центар Дебар Маало Скопје

-

Населбата Центар Дебар Маало е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Дебар Маало има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Дебар Маало имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Дебар Маало е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Дебар Маало. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Дебар Маало со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен простор во Центар Скопје 25m2 Дебар Маало

Се издава деловен простор во Центар Скопје 25m2 Дебар Маало

Се издава деловен простор во Центар Скопје 25m2. Просторот се наоѓа во Дебар Маало, на високо приземје, поделен на 17м2 долу и 8м2 галерија. Има еден тоалет, опремена, чајна кујна, инвертер клима.

30 други понуди во истата категорија: