Се издава деловен простор во Центар Скопје 140m2 зголеми

Се издава деловен простор во Центар Скопје 140m2

11590

New product

Се издава деловен простор во Центар Скопје 140m2. Просторот се наоѓа на бул.Илинден. Има вкупно 5 простории (4 помали и еден голем салон). Греењето и ладењето е решено преку панелки и климатизери.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на канцеларија во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Канцеларија
Состојба Реновиран
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 140
Соби 5
Купатила 1
Балкон Не
Спрат Високо приземје
Лифт Нема
Греење Греење на струја
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Нема

Повеќе информации за канцеларија во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен простор во Центар Скопје 140m2

Се издава деловен простор во Центар Скопје 140m2

Се издава деловен простор во Центар Скопје 140m2. Просторот се наоѓа на бул.Илинден. Има вкупно 5 простории (4 помали и еден голем салон). Греењето и ладењето е решено преку панелки и климатизери.

30 други понуди во истата категорија: