Се издава деловен простор во Центар Скопје 100m2 празен зголеми

Се издава деловен простор во Центар Скопје 100m2 празен

11648

New product

Се издава деловен простор во Центар Скопје 100m2 празен. Просторот се наоѓа спроти Државна Болница на ниско приземје, има две одделни простории, кујна , големо фоаје и две купатила.

Повеќе детали

300 €

Основни Карактеристики на деловен простор во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Деловен Простор
Состојба Новоградба
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 100
Соби 2
Купатила 2
Балкон Не
Спрат Сутерен
Лифт Нема
Греење Греење на струја
Клима уред Дa
Гаража Нема
Паркинг Дa

Повеќе информации за деловен простор во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен простор во Центар Скопје 100m2 празен

Се издава деловен простор во Центар Скопје 100m2 празен

Се издава деловен простор во Центар Скопје 100m2 празен. Просторот се наоѓа спроти Државна Болница на ниско приземје, има две одделни простории, кујна , големо фоаје и две купатила.

30 други понуди во истата категорија: