Се издава деловен простор во Центар Скопје 450m2 празен зголеми

Се издава деловен простор во Центар Скопје 450m2 празен

11517

New product

Се издава деловен простор во Центар Скопје 450m2 празен. Лоциран во деловен објект со слободни квадратури од 450m2 на прв кат и 350m2 на четврт кат. Цена по договор.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на деловен простор во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Деловен Простор
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 450

Повеќе информации за деловен простор во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен простор во Центар Скопје 450m2 празен

Се издава деловен простор во Центар Скопје 450m2 празен

Се издава деловен простор во Центар Скопје 450m2 празен. Лоциран во деловен објект со слободни квадратури од 450m2 на прв кат и 350m2 на четврт кат. Цена по договор.

30 други понуди во истата категорија: