Се издава деловен и магацински простор во Мирковци Скопје 2000m2

11493

Употребен

Се издава деловен и магацински простор во Мирковци 2000m2. Објектот е со вкупна површина од 2000m2 на 4 спрата секој со површина од 450 m2. Ојектот има комуникација преку лифт, магацински простор од 500m2 како и паркинг простор.

Повеќе детали

Основни Карактеристики на деловен простор во Бутел Скопје

Услуга Се издава
Имот Деловен Простор
Состојба Во нова зграда
Ентериер Празен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Бутел
Површина m2 2000
Лифт Да
Паркинг Дa

Повеќе информации за деловен простор во Бутел Скопје

-

Населбата Бутел е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Бутел има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Бутел имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Бутел е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Бутел. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Бутел со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава деловен и магацински простор во Мирковци Скопје 2000m2

Се издава деловен и магацински простор во Мирковци Скопје 2000m2

Се издава деловен и магацински простор во Мирковци 2000m2. Објектот е со вкупна површина од 2000m2 на 4 спрата секој со површина од 450 m2. Ојектот има комуникација преку лифт, магацински простор од 500m2 како и паркинг простор.

30 други понуди во истата категорија: