Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 37m2 наместена

11600

Употребен

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 37m2 наместена. Се наоѓа во нова градба на ул. Народни Херои, во близина на Технички Преглед во Кисела Вода. Комплетно наместена со нови апарати за домаќинство, сопствено парно.

Повеќе детали

200 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Кисела Вода Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Кисела Вода
Површина m2 37
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 1
Лифт Да
Греење Сопствено парно
Паркинг Дa

Повеќе информации за гарсоњера во Кисела Вода Скопје

-

Населбата Кисела Вода е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Кисела Вода има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Кисела Вода имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Кисела Вода е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Кисела Вода. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Кисела Вода со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 37m2 наместена

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 37m2 наместена

Се издава гарсоњера во Кисела Вода Скопје една соба 37m2 наместена. Се наоѓа во нова градба на ул. Народни Херои, во близина на Технички Преглед во Кисела Вода. Комплетно наместена со нови апарати за домаќинство, сопствено парно.

24 други понуди во истата категорија: