Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена

11610

Употребен

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена. Се наоѓа во нова градба на ул. Христо Смирненски. Комплетно наместена со апарати за домаќинство, клима уред.

Повеќе детали

200 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Центар Универзална Сала Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Состојба Во нова зграда
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар Универзална Сала
Површина m2 33
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Спрат 4
Лифт Да
Клима уред Дa

Повеќе информации за гарсоњера во Центар Универзална Сала Скопје

-

Населбата Центар Универзална Сала е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар Универзална Сала има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар Универзална Сала имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар Универзална Сала е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар Универзална Сала. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар Универзална Сала со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена. Се наоѓа во нова градба на ул. Христо Смирненски. Комплетно наместена со апарати за домаќинство, клима уред.

24 други понуди во истата категорија: