Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена

11451

Употребен

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа на петти кат со лифт. Греењето е на струја има клима уред.

Повеќе детали

250 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Центар Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Центар
Површина m2 33
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон не
Спрат 5
Лифт Да
Греење Греење на струја
Клима уред Да
Интернет и кабелска ТВ Дa

Повеќе информации за гарсоњера во Центар Скопје

-

Населбата Центар е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Центар има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Центар имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Центар е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Центар. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Центар со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена

Се издава гарсоњера во Центар Скопје една соба 33m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа на петти кат со лифт. Греењето е на струја има клима уред.

24 други понуди во истата категорија: