Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 35m2 наместена

11408

New product

Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 35m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа спроти х.Русија во Аеродром. 

Повеќе детали

180 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Аеродром Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром
Површина m2 35
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон 1
Спрат 1
Греење Централно греење

Повеќе информации за гарсоњера во Аеродром Скопје

-

Населбата Аеродром е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром . Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 35m2 наместена

Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 35m2 наместена

Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 35m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа спроти х.Русија во Аеродром. 

24 други понуди во истата категорија: