Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 30m2 наместена

11465

Употребен

Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 30m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа во близина на ТЦ Бисер на приземје со сопствено дворче. Има клима уред.

Повеќе детали

180 €

Основни Карактеристики на гарсоњера во Аеродром Бисер Скопје

Услуга Се издава
Имот Гарсоњера
Ентериер Наместен
Држава Македонија
Град Скопје
Населба Аеродром Бисер
Површина m2 30
Соби 1
Кујна Комплетно опремена
Купатила 1
Балкон не
Спрат Приземје
Клима уред Да
Интернет и кабелска ТВ Нема

Повеќе информации за гарсоњера во Аеродром Бисер Скопје

-

Населбата Аеродром Бисер е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Скопје према западниот и источниот дел на Македонија. Аеродром Бисер има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Аеродром Бисер имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Аеродром Бисер е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Аеродром Бисер. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Аеродром Бисер со останатите делови од Македонија и градот Скопје.

прегледи

No customer reviews for the moment.

напиши преглед

Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 30m2 наместена

Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 30m2 наместена

Се издава гарсоњера во Аеродром Скопје една соба 30m2 наместена. Гарсоњерата се наоѓа во близина на ТЦ Бисер на приземје со сопствено дворче. Има клима уред.

24 други понуди во истата категорија: