• Kuka-1

  Прекрасни Куќи и Вили

  Раскошни пространи идеално позиционирани и балансирани прекрасни куќи и вили

 • More-2

  Свој имот на море

  Најповолниот период за купување вила куќа апартман или студио покрај море

 • Stan-3

  Пространи станови

  Раскошни пространи идеално позиционирани прекрасни станови и апартмани

 • 11709
  19 прегледи

  Се продава плац 1000 m2 во Нерези Скопје. Плацот се наоѓа на атрактивна локација, има одличен пристап веднаш до главниот пат према Св.Пантелејмон.

  0 €
  по договор
 • 11718
  17 прегледи

  Се издава куќа 280m2 во Тафталиџе Скопје. Лоцирана на одлична локација во мирно и тивко окружување, со двор и паркинг место. Оваа луксузно уреденакуќа во Тафталиџе 2 има три спални соби, три бањи, три балкона, комплетно опремена кујна со трпезарија, пространа дневна соба.

  0 €
  по договор
 • 11723
  7 прегледи

   “Комплексот Илинден” е составен од 3 гради со 170 станбени единици , 1900 м2 деловен простор , гаражни места на ниво -1 и паркинг околу самите згради. Расположливи квадратури: 44,5 m2; 53 m2; 63 m2; 70,5 m2; 88,5 m2; 92,7 m2; 94,4 m2; 107,7 m2.

  640 €
 • 11731
  3 прегледи

  Станот се наоѓа во третата кула зад Соборен Храм према Влада на РМ. На 12 кат од 12. Овој стан во Градски Ѕид има две спални соби кои гледааат према Плоштад и пространа дневна соба со трпезарија која гледа кон Водно, застаклен балкон, една бања, еден гостински тоалет. Ориентација на станот е Југ-Исток. Кондиција на станот: Не реновиран.

  0 €
 • 11736
  13 прегледи

  Се продава стан во Центар Скопје три соби 93m2. Станот се наоѓа на ул.Аминта III на 4/5 кат, со лифт. Има две спални соби, една бања, едно гостинско купатило, две тераси, пространа дневна соба од 20м2 и подрум од 6м2. Комплетно реновиран во однос на електрична и водоводна инсталација, ПВЦ столарија, паркет, бањи и кровна конструкција. Ориентација:...

  0 €
 • 11738
  17 прегледи

  Се издава куќа 280m2 во Бардовци Скопје. Куќата има пет спални соби, со две бањи, два гостински тоалета, две комплетно уредени кујни, гаража, голем хортикултурно уреден двор од 650m2.

  0 €
  по договор
 • 11745
  11 прегледи

  Се ПРОДАВА деловен простор во Аеродром спроти Скопјанка во зградите со жолтата фасадна цигла кај подземниот премин, гледа кон булеварот. Овој деловен простор се наоѓа на мезанин, организиран во две простории со еден тоалет и наместена чајна кујна. Просторот е во одлична состојба.

  64,000 €
 • 11746
  13 прегледи

  Се продава трособен стан од 75м2, лоциран на Источната страна на Водно на патот кон Сопиште, во мирна и тивка средина надвор од градското загадување. Исклучително амбиентален и сончев стан со ориентација Југ - Запад. Станот има одличен панорамски поглед кон градот од дневната соба и поглед кон Китка планина од спалната соба. Со станот следува паркинг место.

  68,000 €
 • Недвижности

  Нудиме информации за голем избор на недвижности

 • Помош

  Контактирајте не за додатни информации

 • Плаќање

  Флексибилен избор и помош при финансиски аранжмани

Macedonia Real Estates - VERTICAL

Агенцијата за недвижности Вертикал обезбедува ефикасно посредување за потребите на клиентот при продажба и издавање на недвижности во Македонија и странство.

Агенцијата за недвижности Вертикал претставува новина на пазарот при посредување за продажба и изнајмување на недвижност, од причина што освен основната дејност посредување, нуди и правна помош при изнајмување и продажба на недвижностите со цел обезбедување на правна сигурност за клиентите. Преку нашиот стручен тим кој Ви стои на располагање, во краток временски период можете да ја одредите најдобрата реална цена врз основа на која ќе купите или ќе го продадете Вашиот недвижен имот.