For rent studio in Kozle Skopje one room 30m2 furnished Macedonia

11593

Used

For rent studio in Kozle Skopje one room 30m2 furnished. This studio apartment in Kozle Skopje is loceted only 20 min. walk from the city center. Frugally furnished, with functional kitchen and washing machine in the bathroom.

More details

120 €

Add to wishlist

Data sheet на studio flat во Kozle Skopje

Service For rent
Property Studio flat
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kozle
Space m2 30
Rooms (total) 1
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Heating Electrical heating

More info за studio flat во Kozle Skopje

-

Населбата Kozle е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kozle има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kozle имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kozle е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kozle. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kozle со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent studio in Kozle Skopje one room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio in Kozle Skopje one room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio in Kozle Skopje one room 30m2 furnished. This studio apartment in Kozle Skopje is loceted only 20 min. walk from the city center. Frugally furnished, with functional kitchen and washing machine in the bathroom.

24 other products in the same category: