For rent studio in Kisela Voda Skopje one room 30m2 furnished Macedonia

11429

Used

For rent studio in Kisela Voda Skopje one room 30m2 furnished. This studio apartment in Kisela Voda Skopje has one room, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom.

More details

150 €

Add to wishlist

Data sheet на studio flat во Kisela Voda Skopje

Service For rent
Property Studio flat
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kisela Voda
Space m2 42
Rooms (total) 1
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor Ground Floor

More info за studio flat во Kisela Voda Skopje

-

Населбата Kisela Voda е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kisela Voda има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kisela Voda имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kisela Voda е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kisela Voda. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kisela Voda со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent studio in Kisela Voda Skopje one room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio in Kisela Voda Skopje one room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio in Kisela Voda Skopje one room 30m2 furnished. This studio apartment in Kisela Voda Skopje has one room, fully equipped kitchen with utensils, one bathroom.

24 other products in the same category: