For rent studio flat in Vodno Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

11328

Used

For rent studio flat in Vodno Skopje one studio room 30m2 furnished. Apartment has living room, bedroom, kitchen and toilet. It's furnished with new furniture, and it has floor heating, airconditioner, Max TV, WI-FI, clean bed sheets and towels.
In the month rent is included cleaning, laundry, ironing and changing towels once per week, and changing bed sheets once in two wееks.

More details

270 €

Add to wishlist

Data sheet на studio flat во Vodno Skopje

Service For rent
Property Studio flat
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Space m2 33
Rooms (total) 1
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor Ground Floor
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Internet and Cabel TV Yes

More info за studio flat во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent studio flat in Vodno Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Vodno Skopje one studio room 30m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Vodno Skopje one studio room 30m2 furnished. Apartment has living room, bedroom, kitchen and toilet. It's furnished with new furniture, and it has floor heating, airconditioner, Max TV, WI-FI, clean bed sheets and towels.
In the month rent is included cleaning, laundry, ironing and changing towels once per week, and changing bed sheets once in two wееks.

24 other products in the same category: