For rent studio flat in Aerodrom Skopje one room 35m2 furnished Macedonia

11408

New product

For rent studio flat in Aerodrom Skopje one room 35m2 furnished. The studio is in near by hotel Russia in Aerodrom.

More details

180 €

Add to wishlist

Data sheet на studio flat во Aerodrom Skopje

Service For rent
Property Studio flat
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom
Space m2 65
Rooms (total) 1
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 1
Floor 1
Heating Central Heating

More info за studio flat во Aerodrom Skopje

-

Населбата Aerodrom е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent studio flat in Aerodrom Skopje one room 35m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Aerodrom Skopje one room 35m2 furnished Macedonia

For rent studio flat in Aerodrom Skopje one room 35m2 furnished. The studio is in near by hotel Russia in Aerodrom.

24 other products in the same category: