Online only

For rent House 280m2 in Taftalidze Skopje Macedonia

11718

Used

For rent House 280m2 in Taftalidze Skopje. Located in quiet and family oriented suburb, with its own front yard and parking spot. This luxury staged house has three bedrooms, three bathrooms, three balconies, fully equipped kitchen with dining room and large living room.

More details

Add to wishlist

Data sheet на house во Taftalidze 2 Skopje

Service For rent
Property House
State of property New
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Taftalidze 2
Space m2 280
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 3
Balcony 3
Floor 1
Elevator No
Air conditioner Yes
Parking space Yes

More info за house во Taftalidze 2 Skopje

-

Населбата Taftalidze 2 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Taftalidze 2 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Taftalidze 2 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Taftalidze 2 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Taftalidze 2. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Taftalidze 2 со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent House 280m2 in Taftalidze Skopje Macedonia

For rent House 280m2 in Taftalidze Skopje Macedonia

For rent House 280m2 in Taftalidze Skopje. Located in quiet and family oriented suburb, with its own front yard and parking spot. This luxury staged house has three bedrooms, three bathrooms, three balconies, fully equipped kitchen with dining room and large living room.

17 other products in the same category: