Се продава стан на Водно Скопје празен три соби 78m2

11041

New product

Се продава стан на Водно Скопје три соби 78m2 празен. Трособен стан со две тераси со сопстевно парно и гаража со лифт.

More details

1,100 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Vodno Skopje

Service For sale
Property Apartment
State of property New
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Build yr 2016
Space m2 78
Rooms (total) 3
Bathrooms 2
Balcony 2
Floor 1
Elevator Yes
Heating Own heating system

More info за apartment во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се продава стан на Водно Скопје празен три соби 78m2

Се продава стан на Водно Скопје празен три соби 78m2

Се продава стан на Водно Скопје три соби 78m2 празен. Трособен стан со две тераси со сопстевно парно и гаража со лифт.

30 other products in the same category: