Се издава стан во Центар Скопје Универзална Сала наместен три соби 77m2

11035

New product

Се издава стан во Центар Скопје три соби 77m2 наместен. Станот е на трет спрат во зграда без лифт, комплетно опремен со две спални, дневен простор споен со трпезарија и кујна, тоалет и две тераси. Во непосредна близина на Универзална Сала

More details

95,000 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Univerzalna Sala
Space m2 77
Rooms (total) 3
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 1
Floor 3
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

-

Населбата Centar Univerzalna Sala е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Univerzalna Sala има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Univerzalna Sala имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Univerzalna Sala е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Univerzalna Sala. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Univerzalna Sala со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Центар Скопје Универзална Сала наместен три соби 77m2

Се издава стан во Центар Скопје Универзална Сала наместен три соби 77m2

Се издава стан во Центар Скопје три соби 77m2 наместен. Станот е на трет спрат во зграда без лифт, комплетно опремен со две спални, дневен простор споен со трпезарија и кујна, тоалет и две тераси. Во непосредна близина на Универзална Сала

30 other products in the same category: