Online only

For sale Apartment in Vlae Skopje two rooms 66m2 Macedonia

11452

Used

For sale Apartment in Vlae Skopje two rooms 66m2. The apartment is on the seventh floor with elevator and balcony. This apartment in Vlae Skopje has one living room, one bedroom and one bathroom. Orientation: South.

More details

950 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Vlae Skopje

Service For sale
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vlae
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Bathrooms 1
Balcony 1
Floor 7
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Garage Yes

More info за apartment во Vlae Skopje

-

Населбата Vlae е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vlae има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vlae имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vlae е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vlae. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vlae со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For sale Apartment in Vlae Skopje two rooms 66m2 Macedonia

For sale Apartment in Vlae Skopje two rooms 66m2 Macedonia

For sale Apartment in Vlae Skopje two rooms 66m2. The apartment is on the seventh floor with elevator and balcony. This apartment in Vlae Skopje has one living room, one bedroom and one bathroom. Orientation: South.

30 other products in the same category: