For sale Apartment in Kisela Voda Skopje three rooms 75m2 Macedonia

11746

Used

For sale two bedroom apartment in Skopje. Located in suburban area of the city, away from the polution and trafic jams, with exeptional panoramic view of the city and mount Vodno. Large cozy and sunny living room, its own heating system and parking space included.

More details

68,000 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Kisela Voda Skopje

Service For sale
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kisela Voda
Space m2 75
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony 2 balconies (8m2)
Floor 4/4
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage No
Parking space yes (included)
Cellar yes (3m2)

More info за apartment во Kisela Voda Skopje

-

Населбата Kisela Voda е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kisela Voda има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kisela Voda имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kisela Voda е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kisela Voda. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kisela Voda со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For sale Apartment in Kisela Voda Skopje three rooms 75m2 Macedonia

For sale Apartment in Kisela Voda Skopje three rooms 75m2 Macedonia

For sale two bedroom apartment in Skopje. Located in suburban area of the city, away from the polution and trafic jams, with exeptional panoramic view of the city and mount Vodno. Large cozy and sunny living room, its own heating system and parking space included.

30 other products in the same category: