For sale Apartment in Karpos Skopje three rooms 76m2 empty Macedonia

11449

Used

For sale Apartment in Karpos Skopje three rooms 76m2 empty . The apartment is located in Karpos 4 on second floor with elevator and balcony. This apartment in Karpos Skopje has two bedrooms, one big spacy living room, one bathroom and one guest toilet. Orientation: North/West.

More details

76,000 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Karpos 4 Skopje

Service For sale
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Karpos 4
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Bathrooms 2
Balcony 1
Floor 2
Elevator Yes
Heating Central Heating
Garage No
Parking space Yes
Cellar No

More info за apartment во Karpos 4 Skopje

-

Населбата Karpos 4 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Karpos 4 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Karpos 4 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Karpos 4 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Karpos 4. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Karpos 4 со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For sale Apartment in Karpos Skopje three rooms 76m2 empty Macedonia

For sale Apartment in Karpos Skopje three rooms 76m2 empty Macedonia

For sale Apartment in Karpos Skopje three rooms 76m2 empty . The apartment is located in Karpos 4 on second floor with elevator and balcony. This apartment in Karpos Skopje has two bedrooms, one big spacy living room, one bathroom and one guest toilet. Orientation: North/West.

30 other products in the same category: