For sale Apartment in Gjorce Petrov Skopje three rooms 64m2 Macedonia

11435

Used

For sale Apartment in Gjorce Petrov Skopje three rooms 64m2. The apartment is on the third floor (attic) no elevator with balcony. This apartment in Gjorce Petrov Skopje has two bedrooms, one bathroom, one guest toilet. Orientation: east by south.

More details

54,000 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Gjorce Petrov Skopje

Service For sale
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Gjorce Petrov
Space m2 60
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Bathrooms 2
Balcony 1
Floor 3/3 (Attic)
Elevator No
Heating Own heating system

More info за apartment во Gjorce Petrov Skopje

-

Населбата Gjorce Petrov е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Gjorce Petrov има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Gjorce Petrov имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Gjorce Petrov е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Gjorce Petrov. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Gjorce Petrov со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For sale Apartment in Gjorce Petrov Skopje three rooms 64m2 Macedonia

For sale Apartment in Gjorce Petrov Skopje three rooms 64m2 Macedonia

For sale Apartment in Gjorce Petrov Skopje three rooms 64m2. The apartment is on the third floor (attic) no elevator with balcony. This apartment in Gjorce Petrov Skopje has two bedrooms, one bathroom, one guest toilet. Orientation: east by south.

30 other products in the same category: