For sale Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 empty Macedonia

11731

Used

For sale Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 empty. The apartment is on the 12th floor. This apartment in Center Skopje has two bedrooms, one big spacy living room with dining room, one bathroom and one guest toilet. Orientation: South-East.

More details

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For sale
Property Apartment
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 85
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Bathrooms 2
Balcony 1
Floor 12
Elevator Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For sale Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 empty Macedonia

For sale Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 empty Macedonia

For sale Apartment in Center Skopje three rooms 85m2 empty. The apartment is on the 12th floor. This apartment in Center Skopje has two bedrooms, one big spacy living room with dining room, one bathroom and one guest toilet. Orientation: South-East.

30 other products in the same category: