Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен

11075

New product

Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен. Станот има централно греење, централен систем за климатизација и дополнително подно греење во дневната соба. Располага со две надворешни паркинг-места, резервирани за станот.

More details

160,000 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

Service For sale
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Univerzalna Sala
Space m2 160
Rooms (total) 5 (4 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 3
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Parking space Yes
Cellar Yes
Internet and Cabel TV Yes

More info за apartment во Centar Univerzalna Sala Skopje

-

Населбата Centar Univerzalna Sala е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Univerzalna Sala има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Univerzalna Sala имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Univerzalna Sala е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Univerzalna Sala. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Univerzalna Sala со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен

Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен

Се продава стан во Центар Скопје пет соби 160m2 наместен. Станот има централно греење, централен систем за климатизација и дополнително подно греење во дневната соба. Располага со две надворешни паркинг-места, резервирани за станот.

30 other products in the same category: