Apartment for sale in Centar Skopje two rooms 49m2 Macedonia zoom

Apartment for sale in Centar Skopje two rooms 49m2 Macedonia

11235

Used

Apartment for sale in Centar Skopje two rooms 49m2 Macedonia. The apartment is on the third floor, has one bedroom, one bathroom and two balconies.

More details

65,000 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Vodno Skopje

Service For sale
Property Apartment
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Vodno
Space m2 60
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Bathrooms 1
Balcony 2
Floor 3

More info за apartment во Vodno Skopje

-

Населбата Vodno е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Vodno има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Vodno имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Vodno е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Vodno. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Vodno со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Apartment for sale in Centar Skopje two rooms 49m2 Macedonia

Apartment for sale in Centar Skopje two rooms 49m2 Macedonia

Apartment for sale in Centar Skopje two rooms 49m2 Macedonia. The apartment is on the third floor, has one bedroom, one bathroom and two balconies.

30 other products in the same category: