For rent store in Aerodrom Skopje 25m2 Macedonia zoom

For rent store in Aerodrom Skopje 25m2 Macedonia

11412

New product

For rent store in Aerodrom Skopje 25m2 . The store is located in Biser shoping center.

More details

170 €

Add to wishlist

Data sheet на store во Aerodrom Biser Skopje

Service For rent
Property Store
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom Biser
Space m2 65
Rooms (total) 1
Bathrooms 1
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за store во Aerodrom Biser Skopje

-

Населбата Aerodrom Biser е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom Biser има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom Biser имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom Biser е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom Biser. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom Biser со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent store in Aerodrom Skopje 25m2 Macedonia

For rent store in Aerodrom Skopje 25m2 Macedonia

For rent store in Aerodrom Skopje 25m2 . The store is located in Biser shoping center.

3 other products in the same category: