For rent office space in Center Skopje two rooms 33m2 furnished Macedonia

11525

Used

For rent office space in Center Skopje two rooms 33m2 furnished. This office is located in the very center of the city in near vicinity of the main city square. This office is on the second floor, has total of two rooms, one wc, one equipped small tea kitchen.

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на office во Centar Skopje

Service For rent
Property Office
State of property Renovated
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 33
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 2
Elevator Yes
Heating Electrical heating
Air conditioner Yes

More info за office во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent office space in Center Skopje two rooms 33m2 furnished Macedonia

For rent office space in Center Skopje two rooms 33m2 furnished Macedonia

For rent office space in Center Skopje two rooms 33m2 furnished. This office is located in the very center of the city in near vicinity of the main city square. This office is on the second floor, has total of two rooms, one wc, one equipped small tea kitchen.

30 other products in the same category: