For rent Apartment in Center Skopje four rooms 90m2 empty Macedonia

11579

Used

For rent Apartment in Center Skopje four rooms 90m2 empty. This apartment in Center Skopje has total of four rooms, table kitchen, one toilet, central heating system. Ideal for office space.

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на office во Centar Debar Maalo Skopje

Service For rent
Property Office
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Debar Maalo
Space m2 90
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 2
Elevator No
Heating Central Heating

More info за office во Centar Debar Maalo Skopje

-

Населбата Centar Debar Maalo е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Debar Maalo има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Debar Maalo имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Debar Maalo е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Debar Maalo. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Debar Maalo со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent Apartment in Center Skopje four rooms 90m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje four rooms 90m2 empty Macedonia

For rent Apartment in Center Skopje four rooms 90m2 empty. This apartment in Center Skopje has total of four rooms, table kitchen, one toilet, central heating system. Ideal for office space.

30 other products in the same category: