For SALE office space in Aerodrom Skopje 40m2 empty Macedonia zoom

For SALE office space in Aerodrom Skopje 40m2 empty Macedonia

11745

New product

For SALE office space in Aerodrom Skopje 40m2 empty. Organized with two separate offices with one toilet and small table kitchen.

More details

64,000 €

Add to wishlist

Data sheet на office space во Aerodrom Nova Zeleznicka Skopje

Service For sale
Property Office Space
State of property Renovated
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Aerodrom Nova Zeleznicka
Space m2 40
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Bathrooms 1
Balcony No
Floor Mezzanine
Elevator No
Heating Electrical heating

More info за office space во Aerodrom Nova Zeleznicka Skopje

-

Населбата Aerodrom Nova Zeleznicka е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Aerodrom Nova Zeleznicka има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Aerodrom Nova Zeleznicka имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Aerodrom Nova Zeleznicka е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Aerodrom Nova Zeleznicka. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Aerodrom Nova Zeleznicka со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For SALE office space in Aerodrom Skopje 40m2 empty Macedonia

For SALE office space in Aerodrom Skopje 40m2 empty Macedonia

For SALE office space in Aerodrom Skopje 40m2 empty. Organized with two separate offices with one toilet and small table kitchen.

30 other products in the same category: