For rent office space in Center Skopje 85m2 empty Macedonia

11550

New product

For rent office space in Center Skopje 85m2. Located in business building on mezzanine with electric door and video security. Has total of five offices, but it can be arranged as open space. With AC and central heating system.

More details

Add to wishlist

Data sheet на office space во Centar Skopje

Service For rent
Property Office Space
State of property Renovated
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 85
Rooms (total) 5 (4 bedrooms)
Bathrooms 2
Balcony No
Floor Mezzanine
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за office space во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent office space in Center Skopje 85m2 empty Macedonia

For rent office space in Center Skopje 85m2 empty Macedonia

For rent office space in Center Skopje 85m2. Located in business building on mezzanine with electric door and video security. Has total of five offices, but it can be arranged as open space. With AC and central heating system.

30 other products in the same category: