For rent office space in Center Skopje 400m2 empty Macedonia

11520

New product

For rent office space in Center Skopje 400m2 empty Macedonia. Has one open 160m2 work space and theree separate 70m2 offices. One male and one female toilet and functional table kitchen. Its own heating and cooling system and optic cable instalation.

More details

Add to wishlist

Data sheet на office space во Centar Skopje

Service For rent
Property Office Space
State of property Renovated
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 400
Bathrooms 2
Balcony No
Floor 5
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage No
Internet and Cabel TV Yes

More info за office space во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent office space in Center Skopje 400m2 empty Macedonia

For rent office space in Center Skopje 400m2 empty Macedonia

For rent office space in Center Skopje 400m2 empty Macedonia. Has one open 160m2 work space and theree separate 70m2 offices. One male and one female toilet and functional table kitchen. Its own heating and cooling system and optic cable instalation.

30 other products in the same category: