For rent office space in Center Skopje 140m2 Macedonia zoom

For rent office space in Center Skopje 140m2 Macedonia

11590

New product

For rent office space in Center Skopje 140m2 Macedonia. Located on Ilinden boulevard near Macedonian Government. Has total of five rooms (four offices and one open saloon space). Heating by el. panels, AC unit.

More details

Add to wishlist

Data sheet на office во Centar Skopje

Service For rent
Property Office
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 140
Rooms (total) 5 (4 bedrooms)
Bathrooms 1
Balcony No
Floor Upper ground floor
Elevator No
Heating Electrical heating
Air conditioner Yes
Garage No
Parking space No

More info за office во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent office space in Center Skopje 140m2 Macedonia

For rent office space in Center Skopje 140m2 Macedonia

For rent office space in Center Skopje 140m2 Macedonia. Located on Ilinden boulevard near Macedonian Government. Has total of five rooms (four offices and one open saloon space). Heating by el. panels, AC unit.

30 other products in the same category: