For rent office space in Center Skopje 100m2 empty Macedonia

11499

New product

For rent office space in Center Skopje 100m2 empty Macedonia. Located on Partizanska Blv. in atractive bussiness district. The office space is on the second floor with elevator. At the current situation has three rooms, but can easily be adapted in to four room offie space. Has two bathrooms and one completley furnished kitchen. There is central heating system and three AC units.

More details

900 €

Add to wishlist

Data sheet на office space во Centar Skopje

Service For rent
Property Office Space
State of property In a new building
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 100
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony No
Floor 2
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Parking space Yes

More info за office space во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent office space in Center Skopje 100m2 empty Macedonia

For rent office space in Center Skopje 100m2 empty Macedonia

For rent office space in Center Skopje 100m2 empty Macedonia. Located on Partizanska Blv. in atractive bussiness district. The office space is on the second floor with elevator. At the current situation has three rooms, but can easily be adapted in to four room offie space. Has two bathrooms and one completley furnished kitchen. There is central heating system and three AC units.

30 other products in the same category: