For rent house in Crnice Skopje six rooms 350m2 empty Macedonia zoom

For rent house in Crnice Skopje six rooms 350m2 empty Macedonia

11251

Used

For rent house in Crnice Skopje six rooms 350m2 empty. The house has yard and swimming pool at disposal. This apartment in Crnice Skopje has five bedrooms and three bathrooms.

More details

1,900 €

Add to wishlist

Data sheet на house во Crnice Skopje

Service For rent
Property House
Furnish Empty
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Crnice
Space m2 60
Rooms (total) 6 (5 bedrooms)
Bathrooms 3
Floor пр+кат+птк
Yard Yes

More info за house во Crnice Skopje

-

Населбата Crnice е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Crnice има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Crnice имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Crnice е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Crnice. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Crnice со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent house in Crnice Skopje six rooms 350m2 empty Macedonia

For rent house in Crnice Skopje six rooms 350m2 empty Macedonia

For rent house in Crnice Skopje six rooms 350m2 empty. The house has yard and swimming pool at disposal. This apartment in Crnice Skopje has five bedrooms and three bathrooms.

3 other products in the same category: