For rent house floor in Kozle Skopje four rooms 170m2 furnished Macedonia

11257

Used

For rent house floor in Kozle Skopje four rooms 170m2 furnished. The house floor has has one master bedroom with walk in bathroom, two more bedrooms and bathrooms, spacy balcony, its own heating system, ac, garage and parking space at disposal.

More details

550 €

Add to wishlist

Data sheet на house floor во Kozle Skopje

Service For rent
Property House floor
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kozle
Space m2 60
Rooms (total) 4 (3 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 3
Balcony 2
Floor 3
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Garage Yes
Parking space Yes

More info за house floor во Kozle Skopje

-

Населбата Kozle е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kozle има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kozle имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kozle е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kozle. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kozle со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

For rent house floor in Kozle Skopje four rooms 170m2 furnished Macedonia

For rent house floor in Kozle Skopje four rooms 170m2 furnished Macedonia

For rent house floor in Kozle Skopje four rooms 170m2 furnished. The house floor has has one master bedroom with walk in bathroom, two more bedrooms and bathrooms, spacy balcony, its own heating system, ac, garage and parking space at disposal.

6 other products in the same category: