Се издава стан во Лисиче Центар две соби 34m2 наместен

11051

New product

Се издава стан во Лисиче Скопје две соби 34m2 наместен. Спроти новата пошта во Ново Лисиче кај ПроКредит Банка.

More details

160 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Lisice Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Lisice
Space m2 34
Rooms (total) 2
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Floor 3
Heating Central Heating

More info за apartment во Lisice Skopje

-

Населбата Lisice е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Lisice има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Lisice имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Lisice е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Lisice. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Lisice со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Лисиче Центар две соби 34m2 наместен

Се издава стан во Лисиче Центар две соби 34m2 наместен

Се издава стан во Лисиче Скопје две соби 34m2 наместен. Спроти новата пошта во Ново Лисиче кај ПроКредит Банка.

30 other products in the same category: