Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен zoom

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен

11097

New product

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Kozle Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kozle
Space m2 50
Rooms (total) 2 (1 bedroom)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Floor 2
Elevator Yes
Heating Own heating system
Air conditioner Yes
Parking space Yes

More info за apartment во Kozle Skopje

-

Населбата Kozle е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kozle има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kozle имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kozle е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kozle. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kozle со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен

Се издава стан во Козле Скопје две соби 50m2 наместен

30 other products in the same category: