Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 86m2 наместен zoom

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 86m2 наместен

11089

New product

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 86m2 наместен

More details

350 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Kisela Voda Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Kisela Voda
Space m2 86
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 2
Floor 2
Air conditioner Yes

More info за apartment во Kisela Voda Skopje

-

Населбата Kisela Voda е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Kisela Voda има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Kisela Voda имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Kisela Voda е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Kisela Voda. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Kisela Voda со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 86m2 наместен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 86m2 наместен

Се издава стан во Кисела Вода Скопје три соби 86m2 наместен

30 other products in the same category: