Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен zoom

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен

11100

New product

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен 

More details

450 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Karpos 2 Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property In a new building
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Karpos 2
Space m2 70
Rooms (total) 3 (2 bedrooms)
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 5
Elevator Yes
Air conditioner Yes

More info за apartment во Karpos 2 Skopje

-

Населбата Karpos 2 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Karpos 2 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Karpos 2 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Karpos 2 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Karpos 2. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Karpos 2 со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен

Се издава стан во Карпош 2 Скопје три соби 72m2 наместен 

30 other products in the same category: