Се издава стан во Карпош, Скопје наместен дуплекс 35m2

11025

New product

Се издава стан во Карпош, Скопје дуплекс 35m2 наместен. Убаво наместена гарсоњера, веднаш вселива. Просторот е реновиран и исчистен. Опремен со клима уред, ЛЦД телевизор, кујна целосно опремена со електрика, нова машина за перење. Се наоѓа на 5ти кат, нема лифт (во процедура е местењето)

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Karpos 1 Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Karpos 1
Rooms (total) 1,5
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony не
Floor 5
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Karpos 1 Skopje

-

Населбата Karpos 1 е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Karpos 1 има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Karpos 1 имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Karpos 1 е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Karpos 1. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Karpos 1 со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Карпош, Скопје наместен дуплекс 35m2

Се издава стан во Карпош, Скопје наместен дуплекс 35m2

Се издава стан во Карпош, Скопје дуплекс 35m2 наместен. Убаво наместена гарсоњера, веднаш вселива. Просторот е реновиран и исчистен. Опремен со клима уред, ЛЦД телевизор, кујна целосно опремена со електрика, нова машина за перење. Се наоѓа на 5ти кат, нема лифт (во процедура е местењето)

30 other products in the same category: