Се издава стан во Капиштец Скопје наместен две соби 42m2

11028

New product

Се издава стан во Капиштец Скопје две соби 42m2 наместен. Се издава стан во Капиштец Скопје наместен две соби 42m2

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Kapistec Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Kapistec
Space m2 42
Rooms (total) 2
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1

More info за apartment во Centar Kapistec Skopje

-

Населбата Centar Kapistec е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Kapistec има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Kapistec имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Kapistec е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Kapistec. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Kapistec со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Капиштец Скопје наместен две соби 42m2

Се издава стан во Капиштец Скопје наместен две соби 42m2

Се издава стан во Капиштец Скопје две соби 42m2 наместен. Се издава стан во Капиштец Скопје наместен две соби 42m2

30 other products in the same category: