Се издава стан во Дебар Маало Скопје две соби 60m2 наместен

11060

New product

Се издава стан во Дебар Маало Скопје две соби 60m2 наместен. Убаво наместен стан од 60м2 во Дебар Маало - една спална, кујна и дневна соба со сопствено парно

More details

300 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Debar Maalo Skopje

Service For rent
Property Apartment
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Debar Maalo
Space m2 60
Rooms (total) 2
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Floor 2
Garage Yes

More info за apartment во Centar Debar Maalo Skopje

-

Населбата Centar Debar Maalo е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Debar Maalo има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Debar Maalo имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Debar Maalo е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Debar Maalo. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Debar Maalo со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Дебар Маало Скопје две соби 60m2 наместен

Се издава стан во Дебар Маало Скопје две соби 60m2 наместен

Се издава стан во Дебар Маало Скопје две соби 60m2 наместен. Убаво наместен стан од 60м2 во Дебар Маало - една спална, кујна и дневна соба со сопствено парно

30 other products in the same category: