Се издава стан во Центар, Скопје три соби наместен 104m2

11020

New product

Се издава стан во Центар, Скопје трособен 104m2 наместен. Простран и комфорен, наместен стан на подножјето на Водно, во тивка и мирна населба, но сепак близу до центарот на градот. Во близина се наоѓаат државната болница, основното училиште и градинките “Кочо Рацин“, маркетите “Рамстор“ и “Тинекс-Зебра“.

More details

700 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property New
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 104
Rooms (total) 3
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony 2
Floor 2
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes
Garage Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Центар, Скопје три соби наместен 104m2

Се издава стан во Центар, Скопје три соби наместен 104m2

Се издава стан во Центар, Скопје трособен 104m2 наместен. Простран и комфорен, наместен стан на подножјето на Водно, во тивка и мирна населба, но сепак близу до центарот на градот. Во близина се наоѓаат државната болница, основното училиште и градинките “Кочо Рацин“, маркетите “Рамстор“ и “Тинекс-Зебра“.

30 other products in the same category: