Се издава стан во Центар Скопје наместен две соби 70m2

11029

New product

Се издава стан во Центар Скопје две соби 70m2 наместен. Станот во реставрираната MCM зграда, кај фонтаната во градски парк – Центар Скопје. Потребни сметки за наплата се EVN – струја, фиксна такса за исклучената топлификација, сметка за водовод и канализација, месечно одржување на зградата од 150ден.

More details

250 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar
Space m2 70
Rooms (total) 2
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 2
Balcony да
Floor 3
Heating Electrical heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Skopje

-

Населбата Centar е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Центар Скопје наместен две соби 70m2

Се издава стан во Центар Скопје наместен две соби 70m2

Се издава стан во Центар Скопје две соби 70m2 наместен. Станот во реставрираната MCM зграда, кај фонтаната во градски парк – Центар Скопје. Потребни сметки за наплата се EVN – струја, фиксна такса за исклучената топлификација, сметка за водовод и канализација, месечно одржување на зградата од 150ден.

30 other products in the same category: