Се издава стан во Центар Скопје Капиштец наместен две соби 55m2

11038

New product

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен. Комплетно реновиран со нов мебел и апарати за домакинствo во Капиштец.

More details

270 €

Add to wishlist

Data sheet на apartment во Centar Kapistec Skopje

Service For rent
Property Apartment
State of property Renovated
Furnish Furnished
Country Macedonia
City Skopje
Neighborhood Centar Kapistec
Space m2 55
Rooms (total) 2
Kitchen Fully equipped
Bathrooms 1
Balcony да
Elevator Yes
Heating Central Heating
Air conditioner Yes

More info за apartment во Centar Kapistec Skopje

-

Населбата Centar Kapistec е идеална по многу нешта, но би ги издвоиле, брзата комуникација со центарот на градот и излезите од Skopje према западниот и источниот дел на Македонија. Centar Kapistec има доста паркови, зеленило и игралишта. Набавките можете да ги правите во локалниот шопинг центар, како и во некоја од продавниците на Тинекс, СП Маркет, КАМ, Рептил и Рамстор. Во Centar Kapistec имате градинка, основно и средно училиште, а доколку се јави потреба во близина имате и здравствен дом. Стапката на криминал во Centar Kapistec е многу ниска и овозможува сигурен и мирен живот. Повеќе фитнес и спортски или јога центри, ролер и велосипедски патеки овозможуваат здрав и активен живот во Centar Kapistec. Покрај брзите сообраќајници, големиот број автобуски линии овозможуваат брза и постојана комуникација на Centar Kapistec со останатите делови од Македонија и градот Skopje.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Се издава стан во Центар Скопје Капиштец наместен две соби 55m2

Се издава стан во Центар Скопје Капиштец наместен две соби 55m2

Се издава стан во Центар Скопје две соби 55m2 наместен. Комплетно реновиран со нов мебел и апарати за домакинствo во Капиштец.

30 other products in the same category: